Perkant už 75Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas!

%

Auskarai iš sidabro (925) su Swarovski kristalais

24.00

Švytintys ir modernūs BASIC kolekcijos papuošalai netikėtai prabyla gamtos, mėlynojo mėnulio ir Afrikos motyvais. BASIC skatina pakilti virš pilkos kasdienybės ir drąsiai siekti savo svajonių.

Liko tik 1

KODAS KWD6428PST KATEGORIJA
Aprašymas

BASIC KOLEKCIJA: tobulo grožio jūra
 
BASIC kolekcijos akcentas – patys Swarovski kristalai, kurių yra nesibaigianti formų, dydžių ir spalvų jūra, jų kokybė ir tobulas grožis.
 
Begalybės ženklo Infinity, žaismingieji Frou Frou, Rivoli, spalvingi mažieji kubeliai, jaunatviški rutuliukai, antikvariniai kvadratukai, kubo, apskritimo, vabalų skarabėjų, širdelės, lašo, disko, arfos, spyglio, kriaušės, elipsės ir daugelio kitų formų pakabukai, karoliai, auskarai, apyrankės ir žiedai veda iš proto kone kiekvieną damą.
 
BASIC kolekcijos papuošaluose atsiranda mėlynojo mėnulio ir Afrikos motyvai, taip pat išvystyta papuošalų su perlais linija.
 
Kolekcijoje vyrauja Swarovski kristalų ir sidabro simfonija, suteikianti dar daugiau elegancijos ir švytėjimo. BASIC reprezentuoja pakankamai puošnius juvelyrinius dirbinius, tačiau jie puikiai dera paryškinti ir kasdienį stilių.
 
Kiekviena moteris, pasipuošusi BASIC kolekcijos dirbiniais, įgaus švytinčio pasitikėjimo, skatinančio drąsiai siekti savo svajonių ir tikslų.

Papildoma informacija
Medžiaga

Sidabras (925), Swarovski kristalai

Ilgis

5 cm

Gamintojas

Spark

Norite didesnio kiekio?

Susiekite su mumis!
X