Perkant už 75Eur ir daugiau, pristatymas nemokamas!

%

Apyrankė iš sendinto žalvario, rankomis dekoruoto emale

41.00

„Clara Bijoux“ apyrankės emaliuojamos rankiniu būdu. Toks rankų darbo procesas produktą daro unikaliu ir autentišku visame pasaulyje.

Turime

KODAS C-74368 KATEGORIJA
Aprašymas

“CLARA BIJOUX” PAPUOŠALAI
 
„Clara Bijoux“ papuošalų gimtinė – saulėtoji Menorka. Šioje Ispanijos saloje gaminami dirbiniai turi gilias šeimos tradicijas. Dar 1953-iais metais garsus to meto juvelyras Diegas Toresas (Diego Torres) įkūrė kompaniją, kurioje imtasi rankų darbo papuošalų gamybos. Netrukus tėvo pėdomis ėmė sekti šiuo metu pasaulyje pripažinta juvelyrė Klara Tores (Clara Torres), įkūrusi „Clara Bijoux“ dizaino komandą.
 
Išskirtinių medalionų, sagių, žiedų, auskarų, apyrankių ir kitų žavių aksesuarų kūrėja, – Ispanijos juvelyrė Klara Tores, – labiausiai vertina kokybę, išskirtinumą bei rankų darbo technologijos procesą.
 
„Clara Bijoux“ šedevrai gimsta naudojant sudėtingą technologiją ir itin kruopštų specialistų profesionalų darbą. Pirmiausia, papuošalas kuriamas popieriaus lape: unikalios idėjos generavimas reikalauja begalės kūrybinių valandų, ir tai daroma tam, kad plaukų sagė arba apyrankė nebūtų tik viena iš dešimties tūkstančių. Juvelyrė rūpinasi originalumu. Antrasis papuošalo kūrimo etapas prasideda jo eskizą atspaudus sendinto žalvario ar antikinio sidabro plokštėje.
 
Sendinto žalvario ar antikinio sidabro sagės, medalionai, žiedai, auskarai ir kiti „Clara Bijoux“ gaminiai emaliuojami (emalis naudojamas kaip pagrindinis spalvinis elementas papuošalams dekoruoti) rankiniu būdu. Rankų darbo procesas produktą daro unikaliu ir autentišku visame pasaulyje.
 
Šiuo metu papuošalų kolekcijos keliauja po tarptautines mados, papuošalų ir aksesuarų muges Europoje (tarptautinė Madrido, Paryžiaus bei kitos) ir ne tik.
 
„Clara Bijoux“ produkcija – unikali ir savita, juvelyrės kuriami vardiniai papuošalai – autentiški visame pasaulyje.

Papildoma informacija
Medžiaga

Sendintas žalvaris, rankomis dekoruotas emale

Gamintojas

Clara Bijoux

Norite didesnio kiekio?

Susiekite su mumis!
X