Apie mus

Kokybė, autentiškumas ir
unikalumas

„Elitiniai papuošalai“ – itin vertinamas prekinis ženklas, reprezentuojantis tik kokybiškus, autentiškus ir unikalius rankų darbo papuošalus. Didžiausią dėmesį skiriame kokybei, elegancijai ir stiliui. Šiuo metu pristatome dvi vardines papuošalų linijas – elegantiškąją „Clara Bijoux“ ir subtiliai spindinčią „Spark“.

EL. PAŠTAS
TEL NR.

„Clara Bijoux“ – autorinio dizaino papuošalų linija

„Clara Bijoux“ juvelyrinių dirbinių kolekcijos asortimentas – nuo niekad nesenstančios klasikos iki modernaus stiliaus ornamentų, atitinkantis metų sezoniškumą ir vyraujančias mados tendencijas.

 

Išskirtinių medalionų, sagių, žiedų, auskarų, apyrankių ir kitų žavių aksesuarų kūrėja, – Ispanijos juvelyrė Klara Tores (Clara Torres), – labiausiai vertina kokybę, išskirtinumą bei rankų darbo technologijos procesą. Juvelyrės darbus eksponuoja didžiausios tarptautinės papuošalų ir aksesuarų industrijos parodos.

 

„Clara Bijoux“ produkcija – unikali ir savita, juvelyrės kuriami vardiniai papuošalai – autentiški visame pasaulyje.

„Spark“ – prabangios elegancijos linija

 Švytinti „Spark“ linija pristato nuostabią juvelyrinių dirbinių kolekciją su aukščiausios kokybės sertifikuotais Swarovskio kristalais, kurie tapę šiuolaikinės prabangos ir elegancijos dalimi.

 

Swarovskio kristalai, turintys daugybę spalvų, efektų, formų ir dydžių, suteikia dizaineriams tikrą įkvėpimo paletę. Jaunas ir energingas, nesenstantis ir elegantiškas, išskirtinis ir avangardinis „Spark“ dizainas, sulaukęs išskirtinio dėmesio ir pasaulinių rinkų pripažinimo, paryškina šiuolaikinės moters žavesį ir suteikia skoningos prabangos skonį.

X